Ga naar inhoud

Rode Duivels winnen brons op WK en veel TV-kopers hun aankoopbedrag terug


vogelaar

Aanbevolen Berichten

Rode Duivels winnen brons op WK en veel TV-kopers hun aankoopbedrag terug

De Rode Duivels hebben hoog gepresteerd op het WK 2018. Zo hoog dat de winkelketen Krëfel een forse kostenpost heeft. Met zestien doelpunten krijgen klanten hun nieuwe tv-toestel vergoed.
Rode Duivels winnen brons op WK en veel TV-kopers hun aankoopbedrag terug
Foto ANP

De Rode Duivels hebben met 2-0 gewonnen van Engeland en werden derde op het WK-voetbal. Een nog nooit eerder vertoonde prestatie voor de Belgen. Het doelpuntensaldo is daarmee op zestien gekomen. En dat betekent dat Krëfel een forse kostenpost heeft. Het bedrijf verkocht tussen april en juni 55 inch televisies en verbond daaraan een actievoorwaarde van formaat: bij méér dan vijftien doelpunten krijgen de verkopers hun aankoopbedrag vergoed in de vorm van tegoedbonnen die zijn te besteden bij de winkelketen. Naar schatting is de kostenpost meer dan een miljoen euro, waarvoor het bedrijf zich trouwens heeft verzekerd. Voor duizenden Belgische tv-kopers is de avond daarmee extra feestelijk.

Bron:TotaalTV

Link naar reactie
Delen op andere sites

Maak een account of meld je aan om te reageren

Je moet lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer je voor een nieuw account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuw account

Aanmelden

Heb je al een account? Meld je dan hier aan.

Nu Aanmelden
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Lees voordat je verder gaat onze Gebruikers Voorwaarden en Privacybeleid. We hebben cookies op uw apparaat geplaatst om te helpen deze website te verbeteren. Je kunt je cookie instellingen aanpassen, anders nemen we aan dat je het goed vindt dat we verder gaan.