Ga naar inhoud

Tijdschema Grand Prix van Hongarije


dreka

Aanbevolen Berichten

Tijdschema Grand Prix van Hongarije
Door Bas Holtkamp - 24 juli 2018

hongarije.jpg

Max Verstappen vocht in 2016 ronden lang een verbeten duel uit met Kimi Raikkonen (c) Red Bull Racing

De coureurs zijn nog maar net bekomen van de Grand Prix van Duitsland of de volgende race staat alweer op het programma. Dit keer reizen we af naar Hongarije waar de Hungaroring het toneel wordt van de twaalfde race van dit seizoen. Het bochtige circuit staat al sinds 1986 onafgebroken op de Formule 1-kalender en wordt door de coureurs vaak bestempeld als een Mickey Mouse-circuit.

De strijd om de titel tussen Sebastian Vettel en Lewis Hamilton loopt inmiddels hoog op en de vraag is natuurlijk wie als leider de welverdiende zomerstop in gaat. Maar op dit circuit is downforce een belangrijkere factor dan topsnelheid, dus wie weet kunnen Max Verstappen en Daniel Ricciardo ditmaal voor een verrassing zorgen.

Vrijdag 27 juli
11:00-12:30 Eerste vrije training (VT1)
15:00-16:30 Tweede vrije training (VT2)

Zaterdag 28 juli
12:00-13:00 Derde vrije training (VT3)
15:00-16:00 Kwalificatie

Zondag 29 juli
15:10-17:10 Race


Zoals in ieder Grand Prix-weekend is tijdens de kwalificatie en de race het commentaar van Olav Mol live te beluisteren op Grand Prix Radio.
https://grandprixradio.nl/player/

Bron https://www.grandprixradio.nl/2018/07/24/tijdschema-grand-prix-van-hongarije/
Link naar reactie
Delen op andere sites

Maak een account of meld je aan om te reageren

Je moet lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer je voor een nieuw account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuw account

Aanmelden

Heb je al een account? Meld je dan hier aan.

Nu Aanmelden
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Lees voordat je verder gaat onze Gebruikers Voorwaarden en Privacybeleid. We hebben cookies op uw apparaat geplaatst om te helpen deze website te verbeteren. Je kunt je cookie instellingen aanpassen, anders nemen we aan dat je het goed vindt dat we verder gaan.