Ga naar inhoud

Auto Motor und Sport: 'Honda gaat Renault ruim voorbij met nieuwe motor'


Aanbevolen Berichten

Geplaatst
Auto Motor und Sport: 'Honda gaat Renault ruim voorbij met nieuwe motor'

5b55e24d11c0b789fc179f0790b39778bceacb69

Het gerenommeerde Auto Motor und Sport weet het zeker. Vanaf Austin volgende maand gaat de Honda-motor qua pk's ruim voorbij die van Renault. De Duitsers hebben alle motoren geanalyseerd aan de hand van GPS-data en Ferrari blijkt inderdaad de snelste motor te hebben.

De Italianen hebben dit seizoen het beste pakket, ondanks dat ze achter Mercedes staan in het kampioenschap. In het rapport van Auto Motor und Sport staat dat de Ferrari-motor 790 pk produceert, terwijl Mercedes daar net achter zit met 780 pk.

Renault en Honda zitten daar weer ruim achter. Renault is met de C-Spec naar 730 pk gegaan, terwijl de Honda nog de minste paardenkrachten produceert, 715 pk.

Niettemin geeft de Duitse website aan dat Honda werkt aan update van de motor, die ze tijdens de Grand Prix van Amerika van volgende maand zullen gaan inzetten. Volgens bronnen van Auto Motor und Sport zal de nieuwe specificatie van de Japanners 750 pk gaan bevatten. Daarmee zou Honda, Renault dus ruim voorbij gaan. Renault heeft daarnaast geen update aan de motor meer in de pijpleiding zitten.

Bron f1 today

Maak een account of meld je aan om te reageren

Je moet lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer je voor een nieuw account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuw account

Aanmelden

Heb je al een account? Meld je dan hier aan.

Nu Aanmelden
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Lees voordat je verder gaat onze Gebruikers Voorwaarden en Privacybeleid. We hebben cookies op uw apparaat geplaatst om te helpen deze website te verbeteren. Je kunt je cookie instellingen aanpassen, anders nemen we aan dat je het goed vindt dat we verder gaan.