Ga naar inhoud

Porsche kondigt eerste Formule E-coureur aan voor Volgend Seizoen.


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Porsche kondigt eerste Formule E-coureur aan voor volgend seizoen.

image.png.58a69abbf1688eeb699ccdada0626b68.png

Het vijfde seizoen van de Formule E moet nog van start gaan, maar toch heeft Porsche al een coureur aangekondigd voor wanneer ze in seizoen 6 in de elektrische raceklasse stappen. Oud-Le Mans coureur Neel Jani mag de eer van Stuttgart gaan hooghouden.

Seizoen zes van de Formule E staat pas voor eind 2019 gepland, in dat jaar stappen zowel Porsche als Mercedes (dat dit jaar met satellietteam HWA rijdt) in. De Zwitser Neel Jani (in een raceklasse die bol staat van de Zwitserse sponsoren) doopte eind 2017 al even zijn tenen in het water van het elektroracen, met een deelname voor het team van Dragon Racing.

De tweede rijder wordt later bekendgemaakt, maar we hebben een vermoeden dat dit nog wel eens ene B. Hartley uit Nieuw-Zeeland zou kunnen zijn.

Bron autobahn.eu

 

Log in om te reageren

Je kunt een reactie achterlaten na het inloggen



Nu Aanmelden
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Lees voordat je verder gaat onze Gebruikers Voorwaarden en Privacybeleid. We hebben cookies op uw apparaat geplaatst om te helpen deze website te verbeteren. Je kunt je cookie instellingen aanpassen, anders nemen we aan dat je het goed vindt dat we verder gaan.