Ga naar inhoud

Zware crash voor Gasly met de RB15 in Barcelona


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Zware crash voor Gasly met de RB15 in Barcelona.

image.png.ebfec8747d7e1b60746d8f7f40eae6ce.png

Red Bull-coureur Pierre Gasly heeft donderdagmiddag een zware crash meegemaakt tijdens de test in Barcelona. Bij het ongeval liep de RB15 fikse schade op. De Fransman kon op eigen kracht uit de wagen stappen.

De crash vond om 15.15 uur plaats toen Gasly op weg van Bocht 8 naar Bocht 9 de controle over de wagen verloor. De RB15 kwam op hoge snelheid in de kunststof baanafzetting terecht, waar Gasly na enige momenten de auto ongedeerd kon verlaten.

Over de precieze toedracht van het ongeval is nog niets bekend. De sessie lag zo'n 25 minuten stil om de wagen van Gasly te bergen en terug te brengen naar de pits, waar de monteurs van Red Bull nu werken aan het herstel. Het team uit Milton Keynes heeft nog geen verklaring naar buiten gebracht over het incident. Wel heeft Gasly aan de Motorsport.com-verslaggevers ter plaatse laten weten dat er fysiek niets aan hem mankeert.

Het is voor Gasly de tweede keer deze wintertest dat hij een crash beleeft. De nieuwe teamgenoot van Max Verstappen raakte vorige week tijdens zijn eerste testoptreden ook al van de baan. 

Bron gpupdate.net.

Log in om te reageren

Je kunt een reactie achterlaten na het inloggen



Nu Aanmelden
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Lees voordat je verder gaat onze Gebruikers Voorwaarden en Privacybeleid. We hebben cookies op uw apparaat geplaatst om te helpen deze website te verbeteren. Je kunt je cookie instellingen aanpassen, anders nemen we aan dat je het goed vindt dat we verder gaan.