Ga naar inhoud

Leclerc: "Gevecht met Max Verstappen was erg gaaf


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Leclerc: "Gevecht met Max Verstappen was erg gaaf.
image.png.4e14692007459013d65b41e9098d2c2b.png

Charles Leclerc was derde na een Britse Grand Prix waarin de Monegask van Ferrari zijn huid duur verkocht. Hij moest het van begin tot eind opnemen tegen de Red Bulls.

Al aan het begin van de race was duidelijk dat Mercedes op eenzame hoogte stond. Valtteri Bottas en Lewis Hamilton vochten onderling uit wie er aan de leiding ging, maar het gat met Ferrari en Red Bull groeide met de ronde. Toch was de meeste spanning te vinden in het viertal daarachter, want de Italiaanse en Oostenrijkse renstal waren zeer aan elkaar gewaagd.

Leclerc, begonnen vanaf P3, moest zich met hand en tand verdedigen tegen Max Verstappen. Na de Safety Car en het incident tussen Verstappen en Sebastian Vettel zette hij zelf de achtervolging in op Pierre Gasly. In de slotfase van de race ging hij de Franse coureur voorbij en pikte hij het laatste podiumplekje in.

Na de race liet hij weten aan Ziggo Sport erg blij te zijn met het resultaat en te hebben genoten van de duels. "Het gevecht was er ook in Oostenrijk, maar daar had het niet dezelfde uitkomst. Vandaag was ik agressiever en dat pakte goed uit. Ik ben blij met hoe de race ging en reed met veel plezier in de wagen. Het is goed dat we zo kunnen vechten op de baan als hier. De stewards staan wat meer toe dan in de voorgaande races lijkt het, dus wat dat betreft kunnen we meer spannende ronden verwachten", aldus een glimlachende Leclerc.

Was het incident tussen Verstappen en Vettel niet gebeurd, dan had Leclerc hoogstwaarschijnlijk genoegen moeten nemen met de vijfde plek. Van geluk wil hij niet per se spreken. "Om eerlijk te zijn had ik veel pech tot aan de Safety Car en verloor ik veel posities. Ik was derde, maar viel terug naar de zesde plek na de pitstop. Je kunt er altijd iets over zeggen, maar ik ben vooral erg blij. Hoe dan ook, ik vond dat Max [Verstappen] en Red Bull erg snel waren en goed omgingen met de banden. Daar moeten wij aan werken in de komende races."

Bron gpupdate.net.

Maak een account of meld je aan om te reageren

Je moet lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer je voor een nieuw account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuw account

Aanmelden

Heb je al een account? Meld je dan hier aan.

Nu Aanmelden
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Lees voordat je verder gaat onze Gebruikers Voorwaarden en Privacybeleid. We hebben cookies op uw apparaat geplaatst om te helpen deze website te verbeteren. Je kunt je cookie instellingen aanpassen, anders nemen we aan dat je het goed vindt dat we verder gaan.