Jump to content

Featured Replies

Posted

Een verkoper, een boekhouder en hun manager lopen tijdens hun lunchpauze even de stad in en komen op een rommelmarkt terecht. Ze vinden er een fraaie oosters uitziende lamp. De verkoper neemt de lamp op en wrijft erover met zijn mouw.

Ineens komt er een geest uit de lamp. Hij zegt: “Niet schrikken heren! Ik ben een goede geest en ik vervul graag uw wensen. Normaal gesproken mag iemand drie wensen doen, maar in dit geval lijkt het me eerlijk dat elk van jullie één wens doet."

“In dat geval”, zegt de verkoper, “zou ik graag de rest van mijn leven met op het strand van Aruba willen zitten, omringd door een hele troep mooie vrouwen”

De geest knipt met zijn vingers en met een plof verdwijnt de verkoper in het niets.

“Amai”, zegt de boekhouder, “in dat geval wil ik graag met mijn geliefde voor de rest van mijn leven op een zonnig landgoed in Zuid-Afrika willen zitten.”

De geest knipt met zijn vingers en met een plof verdwijnt ook de boekhouder in het niets.

De geest kijkt nu naar de manager en vraagt hem wat zijn wens is.

Briesend zegt die: “Zorg ervoor dat die twee klojo's na het einde van de middagpauze onmiddellijk weer op kantoor zijn!”

:lolslaan:

:doos:

Create an account or sign in to comment

Important Information

Lees voordat je verder gaat onze Terms of Use en Privacy Policy. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.