Ga naar inhoud

‘YouTube werkt aan rivaal TikTok’


tokoroko

Aanbevolen Berichten

‘YouTube werkt aan rivaal TikTok’

tiktok-430x400.jpg

YouTube werkt naar verluidt aan een rivaal van TikTok, de enorm populaire video-app van ByteDance. De nieuwe dienst genaamd Shorts zou nog voor het einde van het jaar moeten uitkomen.

Shorts wordt volgens The Information die het nieuws als eerste onthulde geen aparte app, maar onderdeel van de YouTube app. Er kunnen korte video’s mee opgenomen worden en die kunnen worden verrijkt met muziek waarvoor YouTube de rechten heeft geregeld.

TikTok is in korte tijd enorm populair geworden onder tieners met 842 miljoen downloads en dat vormt een bedreiging voor YouTube.

Het is niet de eerste keer dat YouTube ideeën van anderen adopteert. De Google dochter heeft ook zijn eigen versie van Instagram Stories gelanceerd.

Facebook ontwikkelt in stilte ook een eigen versie van TikTok genaamd Lasso in onder meer Brazilië.

Bron@Emerce.

Link naar reactie
Delen op andere sites

Maak een account of meld je aan om te reageren

Je moet lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer je voor een nieuw account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuw account

Aanmelden

Heb je al een account? Meld je dan hier aan.

Nu Aanmelden
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Lees voordat je verder gaat onze Gebruikers Voorwaarden en Privacybeleid. We hebben cookies op uw apparaat geplaatst om te helpen deze website te verbeteren. Je kunt je cookie instellingen aanpassen, anders nemen we aan dat je het goed vindt dat we verder gaan.