Ga naar inhoud

Speelschema EK 2021 (EURO 2020)


Penthe
 Delen

Aanbevolen Berichten

Speelschema EK 2021 (EURO 2020)

 

https://www.landenkompas.nl/ek-2021/speelschema

 

Datum Tijd Speelstad Wedstrijd
Uitslag
Vr 11 juni 21:00 Rome Turkije – Italië
Za 12 juni 15:00 Bakoe Wales – Zwitserland
Za 12 juni 18:00 Kopenhagen Denemarken – Finland
Za 12 juni 21:00 Sint-Petersburg België – Rusland
Zo 13 juni 15:00 Londen Engeland – Kroatië
Zo 13 juni 18:00 Boekarest Oostenrijk – Macedonië
Zo 13 juni 21:00 Amsterdam Nederland – Oekraïne
Ma 14 juni 15:00 Glasgow Schotland – Tsjechië
Ma 14 juni 18:00 Sint-Petersburg Polen – Slowakije
Ma 14 juni 21:00 Sevilla Spanje – Zweden
Di 15 juni 18:00 Boedapest Hongarije – Portugal
Di 15 juni 21:00 München Frankrijk – Duitsland
Wo 16 juni 15:00 Sint-Petersburg Finland – Rusland
Wo 16 juni 18:00 Bakoe Turkije – Wales
Wo 16 juni 21:00 Rome Italië – Zwitserland
Do 17 juni 15:00 Boekarest Oekraïne – Macedonië
Do 17 juni 18:00 Kopenhagen Denemarken – België
Do 17 juni 21:00 Amsterdam Nederland – Oostenrijk
Vr 18 juni 15:00 Sint-Petersburg Zweden – Slowakije
Vr 18 juni 18:00 Glasgow Kroatië – Tsjechië
Vr 18 juni 21:00 Londen Engeland – Schotland
Za 19 juni 15:00 Boedapest Hongarije – Frankrijk
Za 19 juni 18:00 München Portugal – Duitsland
Za 19 juni 21:00 Sevilla Spanje – Polen
Zo 20 juni 18:00 Rome Italië – Wales
Zo 20 juni 18:00 Bakoe Zwitserland – Turkije
Ma 21 juni 18:00 Amsterdam Macedonië – Nederland
Ma 21 juni 18:00 Boekarest Oekraïne – Oostenrijk
Ma 21 juni 21:00 Kopenhagen Rusland – Denemarken
Ma 21 juni 21:00 Sint-Petersburg Finland – België
Di 22 juni 21:00 Londen Tsjechië – Engeland
Di 22 juni 21:00 Glasgow Kroatië – Schotland
Wo 23 juni 18:00 Sevilla Slowakije – Spanje
Wo 23 juni 18:00 Sint-Petersburg Zweden – Polen
Wo 23 juni 21:00 München Duitsland – Hongarije
Wo 23 juni 21:00 Boedapest Portugal – Frankrijk

 

  • Bedankt 1
Link naar reactie
Delen op andere sites

  • 1 maand later...

Hier de uislagen van de afgelopen wedstrijden.

 

Datum Tijd Speelstad Wedstrijd
Uitslag
Vr 11 juni 21:00 Rome Turkije – Italië
0-3
Za 12 juni 15:00 Bakoe Wales – Zwitserland
1-1
Za 12 juni 18:00 Kopenhagen Denemarken – Finland
0-1
Za 12 juni 21:00 Sint-Petersburg België – Rusland
3-0
Zo 13 juni 15:00 Londen Engeland – Kroatië
1-0
Zo 13 juni 18:00 Boekarest Oostenrijk – Macedonië
3-1
Zo 13 juni 21:00 Amsterdam Nederland – Oekraïne
3-2
Ma 14 juni 15:00 Glasgow Schotland – Tsjechië
0-2
Ma 14 juni 18:00 Sint-Petersburg Polen – Slowakije
1-2
Ma 14 juni 21:00 Sevilla Spanje – Zweden
0-0
Di 15 juni 18:00 Boedapest Hongarije – Portugal
0-3
Di 15 juni 21:00 München Frankrijk – Duitsland
1-0
Wo 16 juni 15:00 Sint-Petersburg Finland – Rusland
0-1
Wo 16 juni 18:00 Bakoe Turkije – Wales
0-2
Wo 16 juni 21:00 Rome Italië – Zwitserland
3-0
Do 17 juni 15:00 Boekarest Oekraïne – Macedonië
2-1
Do 17 juni 18:00 Kopenhagen Denemarken – België
1-2
Do 17 juni 21:00 Amsterdam Nederland – Oostenrijk
2-0
Vr 18 juni 15:00 Sint-Petersburg Zweden – Slowakije
1-0
Vr 18 juni 18:00 Glasgow Kroatië – Tsjechië
1-1
Vr 18 juni 21:00 Londen Engeland – Schotland
0-0
Za 19 juni 15:00 Boedapest Hongarije – Frankrijk
1-1
Za 19 juni 18:00 München Portugal – Duitsland
2-4
Za 19 juni 21:00 Sevilla Spanje – Polen
1-1
Zo 20 juni 18:00 Rome Italië – Wales
1-0
Zo 20 juni 18:00 Bakoe Zwitserland – Turkije
3-1
Ma 21 juni 18:00 Amsterdam Macedonië – Nederland
0-3
Ma 21 juni 18:00 Boekarest Oekraïne – Oostenrijk
0-1
Ma 21 juni 21:00 Kopenhagen Rusland – Denemarken
1-4
Ma 21 juni 21:00 Sint-Petersburg Finland – België
0-2
Di 22 juni 21:00 Londen Tsjechië – Engeland
0-1
Di 22 juni 21:00 Glasgow Kroatië – Schotland
3-1
Wo 23 juni 18:00 Sevilla Slowakije – Spanje
0-5
Wo 23 juni 18:00 Sint-Petersburg Zweden – Polen
3-2
Wo 23 juni 21:00 München Duitsland – Hongarije
2-2
Wo 23 juni 21:00 Boedapest Portugal – Frankrijk
2-2

 

Hier het schema van de aankomende wedstrijden.

 

Datum Tijd Speelstad Wedstrijd
Uitslag
Za 26 juni 18:00 Amsterdam Wales – Denemarken
Za 26 juni 21:00 Londen Italië – Oostenrijk
Zo 27 juni 18:00 Boedapest Nederland – Tsjechië
Zo 27 juni 21:00 Sevilla België – Portugal
Ma 28 juni 18:00 Kopenhagen Kroatië – Spanje
Ma 28 juni 21:00 Boekarest Frankrijk – Zwitserland
Di 29 juni 18:00 Londen Engeland – Duitsland
Di 29 juni 21:00 Glasgow Zweden – Oekraïne

 

Bron: landenkompas

 

 

 

Link naar reactie
Delen op andere sites

Maak een account of meld je aan om te reageren

Je moet lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer je voor een nieuw account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuw account

Aanmelden

Heb je al een account? Meld je dan hier aan.

Nu Aanmelden
 Delen

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Lees voordat je verder gaat onze Gebruikers Voorwaarden en Privacybeleid. We hebben cookies op uw apparaat geplaatst om te helpen deze website te verbeteren. Je kunt je cookie instellingen aanpassen, anders nemen we aan dat je het goed vindt dat we verder gaan.